Współpraca/Kontakt

Jestem pozytywnie nastawioną do życia kobietą, która jest uzależniona od książek. Swoją miłością próbuję zarażać każdego dnia moje dzieci: Gwiazdkę i Gałganka, rodzinę, osoby z mojego otoczenia oraz czytelników bloga. W głowie mam mnóstwo pomysłów.

Co razem możemy zrobić?


Zapewniam cię, że wiele. Jestem kreatywna i sprawia mi przyjemność wymyślanie nowych rzeczy.

Chętnie angażuje się w projekty, które dotyczą szeroko pojętej kultury i są bliskie moim poglądom oraz spojrzeniu na świat. Jestem szczera w opiniach i lubię konkrety. Działam w zgodzie z własnym sumieniem. 

Napisz, co potrzebujesz, a ja zaproponuję Ci swój własny pomysł. 

e-mail: rudymspojrzeniem@gmail.com

Poza tym można mnie znaleźć również tutaj:

fb: Rudym spojrzeniem na świat - nowe posty, trochę lużnych pogaduszek oraz link party instagramowe, bo uwielbiam oglądać zdjęcia.

Instagram: Marta Kraszewska - stylizacje z książką w roli głównej, bo to bardzo wdzięczny temat i bliski mojemu sercu.

Twitter: Rudym okiem - najluźniejszy kanał social media w moim wykonaniu, czyli najwięcej mnie samej, tego, co czytam, lubię, czym się interesuję i co robię w wolnym czasie.

Wybierz ten, który Cię zainteresował i zaobserwuj.


Moi czytelnicy to osoby w wieku 18-34 (60%), z czego 54% to mężczyźni, a 46% kobiety. Są na tyle zainteresowani treściami, które publikuję, że miesięcznie wraca 45-50% z nich. Zazwyczaj spędzają na blogu od 1,50-2,20 minut jednorazowo. Liczba unikalnych użytkowników waha się między 1600-1800.

Moja historia:


Dlaczego bloguję? Zaczęło się od tego, że doszłam do wniosku, że coraz gorzej piszę. Kiedyś nie tylko dużo czytałam, ale też często pisałam felietony, artykuły, różnego rodzaju prace. Wychodziło mi całkiem nieźle. Od kilku lat jednak obniżałam loty, a przede wszystkim mało pisałam. Potrzebowałam kopa, jakiejś mobilizacji. I tak wpadłam na pomysł bloga. 

Początkowo miało być tylko o książkach i podróżach, bo to moje dwie pasje. Książki są moim nałogiem, zawsze mam przy sobie jeden egzemplarz, aby w kolejce, autobusie, czy akurat w wolnym momencie móc po niego sięgnąć i nie tracić czasu. Kiedy nie czytam, myślę o miejscach, które mogłabym odwiedzić. Planuję nowe trasy. Uwielbiam odkrywać zakamarki Polski i zaglądać poza jej granice.

Potem pojawił się synek, którego istnienie postawiło mój świat do góry nogami. Ale tak pozytywnie. I jego nie mogłam na blogu pominąć. W końcu jestem też mamą. Tak tematyka się rozrosła, a mnie na tyle wciągnęło pisanie, że postanowiłam przyłożyć się i popracować nad szatą graficzną. Zaowocowało to odsłoną Rudego spojrzenia na świat na blogspot.com 11 stycznia 2014 roku. Przerzuciłam wszystkie wcześniejsze wpisy, żałuję tylko, że wiele wpisanych przez was komentarzy nie dało rady przekopiować. 

Główne kategorie:
Uzależnienie od książek - moje opinie o książkach, które przeczytałam. Szczerze i prosto z serca.
Książki dla dzieci - moje opinie o książkach, konkretnych wydaniach dla dzieci.
Literatura młodzieżowa - o książkach młodzieżowych.
Jestem mamą - o tym, co porabiamy z synkiem oraz córeczką i w jakich projektach bierzemy udział.
O wszystkim i o niczym - czyli to, co nie mieści się w głównych kategoriach.

O cyklach na blogu przeczytacie w zakładce: Wyzwania.

Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie