Wyzwania/projekty - Biorę udział

Na blogu od jakiegoś czasu wykrystalizowały się pewne cykle wpisów, które można powiązać tematycznie, a które są trochę poza kategoriami. Zachęcam do zajrzenia:

Stosik - to cykl, w którym raz na jakiś czas wrzucam zebrane książki, które zamierzam przeczytać, a następnie pojawia się wpis zbiorczy dotyczący tych lektur. W skrócie informuję, co będzie pojawiać się w najbliższym czasie na blogu.

- Książka dzieciństwa - to cykl trwający 12 miesięcy, w którym różni autorzy prezentują lekturę z dzieciństwa, która wywarła na nich największe wrażenie.

52 tygodnie z....

52 tygodnie z ks. Janem Twardowskim - cykl zainspirowany niezwykłymi przemyśleniami Księdza Jana Twardowskiego, a opatrzony moim zdjęciami.
52 tygodnie z sentencjami łacińskimi - cykl zainspirowany pięknem łaciny oraz jej umiejętnością trafiania w sedno. Zdjęcia mojego autorstwa.

Wyzwania Mocnej Grupy Blogerów - to wpisy, które biorą udział w różnego rodzaju akcjach organizowanych przez Mocną Grupę Blogerów

Wyzwania czytelnicze to dla mnie doskonała okazja do poznania innych autorów niż ci, po których sama sięgam oraz świetna zabawa. 


2016
20152014

Chętnie biorę udział w różnych projektach, z których tematyką jest mi bliska:Jestem Mamą

Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Instagram