Wyzwania/projekty - Biorę udział

Na blogu od jakiegoś czasu wykrystalizowały się pewne cykle wpisów, które można powiązać tematycznie, a które są trochę poza kategoriami. Zachęcam do zajrzenia:


- Książka dzieciństwa - to cykl trwający 12 miesięcy, w którym blogerzy oraz autorzy książek prezentują lekturę z dzieciństwa, która wywarła na nich największe wrażenie.

- Czytane w bibliotece - zestawienie top 5 najchętniej czytanych książek dla dzieci i dorosłych w każdym miesiącu, zebrane z kilku bibliotek.


Wyzwania czytelnicze to doskonała okazja do poznania innych autorów, promowanie czytelnictwa oraz wspólną zabawę. Do tej pory zorganizowałam:
Wyzwanie czytelnicze WyPożyczone 2018


Zamknięte cykle wpisów:

Stosik - to cykl, w którym raz na jakiś czas wrzucam zebrane książki, które zamierzam przeczytać, a następnie pojawia się wpis zbiorczy dotyczący tych lektur. W skrócie informuję, co będzie pojawiać się w najbliższym czasie na blogu.

52 tygodnie z....

52 tygodnie z ks. Janem Twardowskim - cykl zainspirowany niezwykłymi przemyśleniami Księdza Jana Twardowskiego, a opatrzony moim zdjęciami.
52 tygodnie z sentencjami łacińskimi - cykl zainspirowany pięknem łaciny oraz jej umiejętnością trafiania w sedno. Zdjęcia mojego autorstwa.

Wyzwania Mocnej Grupy Blogerów - to wpisy, które biorą udział w różnego rodzaju akcjach organizowanych przez Mocną Grupę Blogerów

Oraz wyzwania czytelnicze, w których brałam udział:
2016
20152014

Chętnie biorę udział w różnych projektach, z których tematyką jest mi bliska:Jestem Mamą

Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie