Do przeczytania 2014 cz.1

Święta, jak co roku przyniosły kilka prezentów, na które czekałam. Wszystkie świetne i bardzo dziękuję Gwiazdorowi. Jednak najbardziej wyczekiwane to te książkowe. Także od świąt na tapecie u mnie Andrzej Sapkowski i "Sezon burz". Tak dawno pan Andrzej nie wydawał nic, że zaczęłam się martwić, czy coś jeszcze napisze. Nie będę liczyła "Żmiji", o której moim zdaniem lepiej zapomnieć, że została wydana.
WP_000155

Poza tym czeka na mnie "Czarownica z Funtinel" Alberta Wassa. Na półkę trafiła też brakująca w serii "Nadzieja pokonanych" Terrego Goodkinda.
Okres poświąteczny to w moim przypadku wycieczki do bibliotek. Dzięki temu czekają do przeczytania: Hennig Mankell "Nim nadejdzie mróz", "Comedia Infantil", Arnaldur Ingridason "Grobowa cisza", Dean Koontz "Dobry zabójca", Mar Sjowal "Twardziel z Saffle", Tess Gerritsen "Śladem zbrodni", Asa Larsson "Krew, która nasiąkła", Hakan Nesser "Całkiem inna historia".
"Gawędziarz" Vargasa Llosy to jedna z kilku pozycji tego pisarza, które chciałabym w najbliższym czasie przeczytać.
Z takim zapasem mogę spać spokojnie.

Komentarze

  1. Niezły zestaw :) Te wszystkie książki są Twoje? :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Trzy z tego są moje, reszta z dwóch różnych bibliotek. Za chwilę będzie wpis o wszystkich, bo czytam ostatnią z tej partii:)

      Usuń

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi przemyśleniami na temat wpisu. Dziękuję za komentarz:)

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie