Czytaj Ebooki i słuchaj Audiobooki za darmo - Czytaj PL 2019

W 2018 roku akcja Czytaj.pl odniosla ogromny sukces. 95 tysięcy wypożyczonych książek, 16 krajów, 4 kontynenty i ponad 500 miast - te liczby robią wrażenie. Od 1 listopada 2019 roku akcja wystartowała po raz kolejny. Do końca miesiąca będziecie mogli skorzystać z darmowej wypożyczalni, na którą możecie się natknąć na plakatach na przystankach, słupach w wielu miastach w Polsce i za granicą. Jednak jeśli nie chcecie, nie macie czasu ich szukać. Zerknijcie niżej.
Rok 2019 przynosi kolejne 12 bestsellerów. Wśród nich powieści oraz literatura non-fition. Kryminały, reportaże, fantastyka i literatura piękna w formie ebooka i audiobooka. Dla ułatwienia zerknijcie na zdjęcie niżej. Tam znajdziecie wszystkie dostępne książki.Jak się zabrać za czytanie/słuchanie? Wystarczy ściągnąć na nośnik (telefon, czytnik, tablet, komputer) darmową aplikację Woblink. Następnie trzeba zeskanować kod QR i w ten sposób odblokować dostęp do lektur. Żeby wam ułatwić zadanie wraz z organizatorem mam dla was przygotowany kod QR, żebyście nie musieli go nigdzie szukać. Zeskanujcie go i czytajcie/słuchajcie przez cały miesiąc za darmo.
Ja już wybrałam swoją lekturę i będzie to Ucho igielne Wiesława Myśliwskiego. A Nikt nie idzie Jakuba Małeckiego czytałam już wcześniej. A wy na co się zdecydowaliście?Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie