#styczenzwiedzminem

Już po raz drugi mam ogromną przyjemność zaprosić was do zabawy w social mediach #styczenzwiedzminem . Planujemy rozpocząć 2022 rok w świecie wiedźminów. Akcja trwa od 1 stycznia do 31 stycznia 2022, a forma i aktywność waszego uczestnictwa będzie zależeć jedynie od Was. Bawimy się na Instagramie i na Facebooku.

Akcja #styczenzwiedzminem


O co chodzi w akcji #styczenzwiedzminem 

Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę, jak we wszystkich akcjach organizowanych przez Rudym Spojrzeniem. Jeśli lubicie świat wiedźmina, to bardzo serdecznie was zapraszam do udziału i dzieleniem się z nami swoją fascynacją/miłością do fantastycznego świata. Chcemy czytać razem sagę Andrzeja Sapkowskiego oraz inne książki, które do niej nawiązują, słuchać audiobooków, grać w gry, słuchać muzyki, chodzić na musicale, spektakle, seriale, filmy i dzielić się wrażeniami/relacjami z innymi osobami biorącymi udział w akcji #styczenzwiedzminem. 

Geralt, Yennefer, Ciri, Triss, Tissaya, Jaskier będą nam towarzyszyc cały pierwszy miesiąc. 

Rozkład jazdy

Tak naprawdę nie ma sztywnego harmonogramu. W planach natomiast codzienna dyskusja w grupie na Facebooku #styczenzwiedzminem #calyrokzwiedzminem oraz quizy z nagrodami. Przygotowuję wraz z partnerami upominki dla najbardziej aktywnych osób na Instagramie i na Facebooku używających #styczenzwiedzminem oraz w grupie fejsbukowej oraz dla najbardziej kreatywnego zdjęcia biorącego udział w akcji na Instagramie. 

Nagrody

Będzie można zgarnąć kody na darmowy miesięczny dostęp do EmpikGo, gdzie można m.in. przesłuchać genialnego słuchowiska z opowiadaniami Andrzeja Sapkowskiego Ostatnie życzenia i Miecz przeznaczenia oraz pierwsze tomy sagi. 

Ania z pracowni LoveDomowe przygotowała nagrodę dla osoby, która wrzuci najbardziej kreatywne zdjęcie na Instagramie oznaczone #styczenzwiedzminem, wybrane w głosowaniu na grupie FB #styczenzwiedzminem #calyrokzwiedzminem . Organizatorzy

Marta - Rudym spojrzeniem

Natalia - Książkowe kocha nie kocha

Zapraszamy do udziału i życzymy udanej zabawy!


Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie