Każdy z członków posiada swój własny Tajny Dziennik! To właśnie w nim znajdują się dane na temat tajnych misji i sekretów… (Tajny Dziennik. Emi i Tajny klub Superdziewczyn - Agnieszka Mielech)

Emi i Tajny klub Superdziewczyn to seria dla dziewczynek od 6 roku życia, która podbiła serca młodych czytelniczek. Główna bohaterka opowiada o swoich przeżyciach w  szkole, na wakacjach, przyjaźniach i opisuje wszystko w specjalnym dzienniku. Agnieszka Mielech postanowiła przygotować dla młodych czytelniczek Tajny dziennik, aby mogły same zapisywać w nim swoje przemyślenia.

Tajny Dziennik Agnieszka Mielech


Tajny dziennik jest formatu zeszytu A5 w twardej okładce – wielkość odpowiednia do tajnych zapisek i ułatwia ukrycie przed wścibskimi oczami rodzeństwa lub rodziców.

Przejrzysta forma z grafiką odnoszącą się do całej serii Emi i Tajny klub Superdziewczyn sprawia, że korzystanie z pamiętnika jest przyjemnością.

Tajny dziennik Agnieszka Mielech

Młodszej użytkowniczce na pewno pomogą strony z gotowym layoutem do wypełnienia – jak opis mamy, taty, przyjaciółki, ulubionych rzeczy czy zajęć.

Jest też miejsce na rysunki oraz kilka stron z ciekawostkami – na przykład o najsłynniejszych detektywach lub najbardziej tajemniczych miejscach.W skrócie

Tajny Dziennik. Emi i Tajny Klub super Agnieszki Mielech to nie tylko doskonałe uzupełnienie serii książek dla dziewczynek, ale i świetna forma na usystematyzowanie swojej wiedzy o rodzinie i przyjaciołach. Jestem pewna, że wiele dziewczynek myśli o prowadzeniu pamiętnika i spisywaniu swoich przemyśleń, a Tajny Dziennik będzie doskonałym wprowadzeniem do pisania dziennika z prawdziwego zdarzenia.

Tajny Dziennik oraz różne gadżety (na przykład kubek Emi jak na zdjęciach wyżej) można kupić w sklepie Oficjalny Sklep Emi.

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie