Kilka słów o projekcie Samo_Się

Projekt Samosiowy zakończył się kilka dni temu. Wykonując określone zadania, spędziliśmy razem dziesięć, a nawet dwanaście tygodni. Jak już wspomniałam w ostatnim wpisie (tutaj) przystąpienie do wspólnej zabawy poprzedziły pewne rozmyślania. Bo tak naprawdę, w świecie blogów jestem od niedawna. A w momencie rozpoczęcia byłam praktycznie na samym początku tej drogi. Nic dziwnego, że miałam wątpliwości, czy dam radę tak często wrzucać wpisy. Ktoś zapyta: często? Przecież raz w tygodniu, to wcale nie jest często. Dla mnie, nawet teraz, taka częstotliwość to pewnego rodzaju wyzwanie. Poza tym, nie byłam pewna, czy pisanie bloga mi się podoba. Koniec końców, jako że lubię wyzwania,  Rudym Spojrzeniem Na Świat dołączył do projektu Samo_Się.


Muszę tutaj podziękować mężowi, który w momentach zwątpienia, dopingował mnie i „wjeżdżał na ambicję”. Przydało się. Wspólnie, całą trójką, uczestniczyliśmy w każdym zadaniu i z każdego zdałam publicznie relację. Zabawy przy tym było niesamowicie dużo. Często musieliśmy się zastanowić, jaki jest nasz Maluch, co w danym tygodniu lubi, a czego nie lubi. Jeszcze uważniej niż normalnie zwracaliśmy uwagę na to, jaką umiejętność posiadł. Musieliśmy się też trochę bardziej wysilić przy wykonywaniu wyznaczonych zadań niż podczas codziennej, zwykłej zabawy.  Przez cały ten czas nasze relacje mama-Igi-tata pogłębiały się i poznawaliśmy się coraz lepiej.

W międzyczasie odkryłam też, że potrafię samodzielnie zrobić zabawkę dla synka, co było dla mnie największym wyzwaniem.  Poza tym, dzięki projektowi przypomniałam sobie, że pisanie sprawia mi frajdę, więc zaczęłam coraz więcej uwagi zwracać na mój blog. W efekcie zaowocowało to nową odsłoną Rudego Spojrzenia Na Świat.

Co pozostanie? Radość ze wspólnie spędzonego czasu, wiele pomysłów na kolejne jeszcze bardziej kreatywne zabawy i lekki niedosyt, że to już koniec. Satysfakcja, że dałam, a właściwie daliśmy radę.

A tutaj dla przypomnienia nasza realizacja zadań w poszczególnych tygodniach:

Komentarze

 1. Będzie więcej! Obiecuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na wiosnę może i ja wezmę udział. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeczytalam cale 10 tygodni.Super pomysl z tym projektem :)
  Rockyyy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rockyy: pomysł genialny:) i na wiosnę będzie kolejna edycja:)

   Usuń

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi przemyśleniami na temat wpisu. Dziękuję za komentarz:)

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie