Styl to jest to, co cię wyróżnia (W pogoni za stylem – Katarzyna Bujniewicz)

Nieważne czy jesteś młodziutką dziewczyną czy dojrzałą kobietą, jedno jest pewne. Chcesz czuć się kobieco i przyciągać wzrok innych. Być może nie jesteś typem gwiazdy i nie marzysz o tym, aby błyszczeć w świetle fleszy, ale zawsze miło jest usłyszeć komplement dotyczący swojego wyglądu. W pogoni za stylem Katarzyny Bujniewicz to książka, która ma pomóc kobiecie znaleźć styl?Na początek warto wspomnieć kilka słów o autorce. Nie jest to przypadkowa osoba, która postanowiła napisać książkę o ubieraniu się. O jej doświadczeniu pewnie mogłabym pisać i pisać, ale wspomnę wam o tych chyba najistotniejszych współpracach. 

Ogromną nauką okazała się dla Katarzyny Bujniewicz praca ze słynnymi Angielkami przy „Trinny & Susanach ubierają Polki” oraz różnymi gwiazdami (m.in. Krzysztof Krauze, Jowita Butnik, Kamila Szczawińska, Edyta Golec, Paweł Golec). Współtworzenie projektów stylista.net oraz metamorfozy w programi TV Para daje radę również okazało się satysfakcjonujące. Także sama widzisz, że doświadczenia autorce nie brakuje.

W pogoni za stylem jest tak naprawdę książką, która pomoże uporządkować twój styl, ułatwić robienie zakupów oraz pozbycie się zbędnych rzeczy z szafy. Co ją wyróżnia pośród tych na rynku mówiących o modzie, trendach i ubieraniu się? Elementy coachingu, które zawiera. Przeczytasz tutaj również o tym, jak rozbudzić swoją kobiecość, pewność siebie. Dostaniesz do wykonania kilka zadań, które ułatwią uporządkowanie wiedzy o sobie, o swoich pragnieniach i oczekiwaniach wobec siebie.

Bardzo podobał mi się bezpośredni styl Katarzyny Bujniewicz oraz właśnie zadania. Jeszcze nie wykonałam wszystkich – do niektórych trzeba się naprawdę zebrać w sobie, ale te ćwiczenia rzeczywiście przynoszą efekty.  A jeśli chodzi o tytułową pogoń za stylem, to autorka tak naprawdę pisze o tym, jak za nim nie gonić, a znaleźć go w nas samych.


Jeśli chcecie przeczytać książkę i podzielić się z autorka waszymi uwagami, to ruszyły zapisy do Book Tour z udziałem W pogoni za stylem. Tak zwana wędrówka książki to zabawa, w której dana lektura przemieszcza się między wybranymi czytelnikami, aby na koniec wrócić do autorki. Wziąć w niej udział będzie mógł każdy, kto zapisze się na listę pod wpisem z zasadami BT.

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie