Book Tour - W pogoni za stylem Katarzyny Bujniewicz

Książki powinny wędrować między czytelnikami, być czytane i sprawiać, że życie człowieka po nie sięgającego będzie stawać się bardziej interesujące. Tak widzę akcję Book Tour, do której dzisiaj zapraszam. Do podróży szykuje się W pogoni za stylem Katarzyny Bujniewicz. Brać udział mogą wszyscy, nie tylko Ci, którzy prowadzą bloga.


jak znaleźć swój styl? w pogoni za stylem book tour katarzyna bujniewicz

Masz ochotę dowiedzieć się, jak znaleźć i czy w ogóle szukać swojego stylu? Zapisz się do akcji Wędrująca książka (Book Tour), a książka zawędruje i do Ciebie. 


W egzemplarzu, który do was trafi można zaznaczać zdania, które utkwią wam w pamięci, zwrócą szczególną uwagę. Można zostawiać notatki na marginesach i wiadomość do autorki. 


Zgłoszenie:
 • Komentarz pod wpisem wyrażający chęć udziału w BT
 • Imię i nazwisko
 • Nazwa i adres bloga/fb (można te dane wysłać na e-mail) 
 • Informacja: Obserwuję fp Rudym spojrzeniem jako..

·         Wysłanie info na adres rudymspojrzeniem@gmail.com ze swoimi danymi do wysyłki w tytule BT Katarzyna Bujniewicz

Zasady BT:
 1. Do BT kwalifikuje się pierwszych 15 osób. Minimum musi być 5 osób.
 2. Po otrzymaniu książki, proszę o wpisanie na pierwszej stronie kilku słów do autorki oraz swojego imienia/nazwiska/pseudonimu i adresu bloga/strony internetowej.
 3. W ciągu maksymalnie 14 dni od otrzymania książki proszę o publikację recenzji na blogu lub (dla tych, co nie prowadzą bloga) na profilu FB.
 4. W swojej recenzji proszę zaznaczyć, że książka jest przeczytana w ramach akcji Book Tour, wstawić link do zasad i umieścić zdjęcie pierwszej strony z wpisami uczestników.
 5. Zdjęcie książki proszę umieścić na swoim profilu/fanpage wraz z oznaczeniem fp Rudym spojrzeniem i Katarzyny Bujniewicz.
 6. Po otrzymaniu książki oraz jej przeczytaniu proszę o informację na e-mail rudymspojrzeniem@gmail.com
 7. Wysyłka książki listem poleconym ekonomicznym.

Po zakończonej wyprawie książka trafi prosto do autorki Katarzyny Bujniewicz. Zapraszam do udziału!

O książce możecie przeczytać we wpisie Styl to jest to, co Cię wyróżnia

Uczestnicy:
1. Kaśka B.
2. Ewa Rogala
3. Ewa Zelerewa

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie