WyPożyczone 2017 - podsumowanie

Z czystym sumieniem po roku mogę powiedzieć, że wyzwanie czytelnicze WyPożyczone okazało się świetną zabawą nie tylko dla mnie, ale i dla wielu uczestników. Ruszyła już kolejna edycja z wieloma nagrodami WyPożyczone 2018, a tymczasem dzisiaj czas na podsumowanie drugiego półrocza.
Drugie półrocze 2017 roku wygląda całkiem nieźle liczbowo, ale wypada nieco gorzej niż pierwsze. Z zapisanych 24 osób aktywnych było 6, jednak te osoby przeczytały i napisały opinie do 99 książek. Nadal robi to wrażenie.

Najwięcej recenzji napisała Gosia D. zarówno w drugim półroczu, jak i w całym 2017 roku (86 książek!), dlatego do niej wędruje nagroda. Proszę o maila rudymspojrzeniem@gmail.com. Chciałabym nagrodzić również Monikę W. , która szła niemal krok w krok ze zwyciężczynią (razem 77 książek). 

Łącznie przez cały rok uczestnicy wyPożyczyli z bibliotek stacjonarnych, wirtualnych oraz pożyczyli od znajomych/bliskich 366 książek. Brawo!

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję i zapraszam na drugą edycję: WyPożyczone 2018, w której jeszcze więcej zabawy i nagród! 

Dziękuję również za wsparcie Bibliotece Miejskiej w Łebie oraz Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku (szczególne wspaniałym paniom bibliotekarkom z Filii 71 w Kokoszkach). 


Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie