II Spotkanie Świadomych Blogerek

Spotkania blogerów, jakie by nie były, to zawsze niosą ze sobą fajne znajomości. A w Spotkaniu Świadomych Blogerek w Bydgoszczy organizowanym przez Izę Kornet miałam przyjemność uczestniczyć po raz drugi. Był to przyjemnie spędzony czas w towarzystwie wspaniałych kobiet.




Izabela po raz kolejny pokazała, że jest świetną organizatorką. Spotkanie odbyło się w Centrum Tańca Siwka, gdzie w przerwie między prelekcjami miałyśmy okazję się trochę rozruszać i nauczyć podstawowych kroków salsy. Przyznam szczerze, że to była niezła frajda. Chociaż poczułam też, jak bardzo jestem skostniała, a na drugi dzień miałam zakwasy!


Tym razem prelekcje prowadziła: Anna-Maria Wiśniewska na temat wizerunku w social mediach, Pola Sobczyk przybliżyła pracę wirtualnej asystentki oraz wspomniała o możliwości skorzystania z usług Brand24, Aleksandra Radomska opowiedziała o trudnej drodze podążania za własnymi marzeniami i wyjściu z depresji, a Sylwia Ciszyńska pokazała nam i wręcz poprowadziła za rękę podczas przygotowania woreczka zapachowego. 





Podczas spotkania odbyła się licytacja, z której cały dochód przeznaczony został dla Fundacji Tara - Schronisko dla koni. Uzbierałyśmy ponad 1600zł, co bardzo cieszy. Sama skusiłam się na bluzy dla moich maluchów uszyte przez Nadine. Teraz mam problem, bo najmłodsza nie chce swojej ściągać.

Nie zabrakło pogaduszek, interesujących osób i "starych" znajomych. Czas zleciał bardzo szybko, a wszystko dyskretnie uwieczniały Lady Amarena i Studio Nutki. Dziękuję za przyjemnie spędzony czas.

Sponsorem głównym był: Swiss Image - świetną odżywkę od nich dostałam i jestem bardzo zadowolona, co rzadko się zdarza jeśli chodzi o kosmetyki.

Partnerami wydarzenia zostali:
1. Apis Cosmetics http://www.apiscosmetics.pl 
2. Biochemia Urody http://www.biochemiaurody.com 
3. Equilibra http://www.equilibra.pl 
4. Zakamarki http://www.zakamarki.pl 
5. Janda https://www.janda.pl 
6. Sango Trade www.sangotrade.pl 
7. Scan Anida http://scananida.com.pl 
8. Manufaktura Kartek https://manufakturakartek.pl 
9. Id’Eau https://ideau.pl 
10. Wydawnictwo OVO http://www.wroclawovo.pl 
11. Małgorzata Sambor – Cao https://sapereaude.com.pl 
12. Hean http://www.hean.pl 
13. Pracownia Alex http://www.pracownia-alex.pl 
14. Marmamax https://marmamax.pl 
15. Ewa Gierula http://zdrowedzieci.org.pl 
16. MamiNoko http://maminoko.pl 
17. Dosiadam.pl https://dosiadam.pl 
18. Akademia Urody marki Basel Olten Pharm (dokładnie tak ma być zapisane) http://baseloltenpharm.com/pl/ 
19. Lemoncraft https://lemoncraft.pl 
20. Macierzyństwo Raz http://macierzynstworaz.pl 
21. WOKÓŁ http://wokół.pl 
22. Kobiety przy kawie http://kobietyprzykawie.pl 
23. Goga Crafts http://www.gogacrafts.com






Komentarze

Instagram

Popularne posty