Do przeczytania 2014 cz.3

Biorąc pod uwagę, jakie ilości zbieram sobie do kolejnych stosików, to w ciągu roku za dużo tego typu wpisów nie będzie. Ale co mogę zrobić, jak co chwilę pojawia się książka, której nie chcę odkładać na później. A jest tyle ciekawych pozycji, tylko czasu brak!Wygląda na to, że uczepiłam się tego szwedzkiego kryminału. Mogłabym stworzyć nawet jakieś  wyzwanie czytelnicze (ale w połowie roku to nie wypada). Znalazłam jeszcze jedną część o Kurcie Wallanderze Henniga Mankella, której nie czytałam (Niespokojny człowiek), jest i trylogia Leifa Gw Perssona (Między tęsknotą lata a chłodem zimy, Swobodny upadek jak we śnie, W innym czasie w innym życiu), o której już wspominałam TUTAJ.

Pozostanę chwilę dłużej przy zbrodniach i trupach, bo zaplanowałam powrót do Maxime'a Chattam'a Obietnicy mroku i Simona Beckett'a (Szepty zmarłych). 


Z klasyki tym razem Bram Stoker i jego Dracula. Fantastykę reprezentuje również Terry Pratchett ze Spryciarzem z Londynu

I jeszcze polski akcent, czyli Gustaw Herling-Grudziński Wędrowiec cmentarny i Jacek Hugo-Bader Biała Gorączka

O mały włos zapomniałabym o Futbolu obnażonym, który ma pokazać kulisy Premier League. 

Zapowiada się gorąco i ciekawie. A dodatkowo jeszcze czekają na mnie urodzinowe książki. 

Aktualizacja:
Zapomniałam o audiobookach. Czeka na mnie Edgar Alan Poe Morderstwo na Rue Morque, Alice Munro Za kogo ty się uważasz oraz Dziewczęta i Kobiety.

A u was, co w planach?

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie