Czytamy literaturę skandynawską - podsumowanie II kwartału

Minęły kolejne trzy miesiące drugiej odsłony wyzwania Czytamy literaturę skandynawską II 2016. Czas zatem na krótkie podsumowanie wraz z listą recenzji, które mogliśmy w ramach zabawy przeczytać.Krótko przypominając, jeśli czytasz książki związane z Danią, Szwecją, Norwegią, Finlandią, Estonią i Islandią zapraszam do udziału! Chętnie poznam nowych autorów i tytuły. Nieważne ile nas tutaj będzie, razem zawsze jest weselej. Podzielmy się swoimi wrażeniami z innymi! Można się w każdej chwili dołączyć.

Szczegółowe zasady znajdują się we wpisie: Czytamy literaturę skandynawską II. Tam również można zgłaszać swoje, opublikowane wrażenia po lekturze wpisującej się w wyżej opisaną tematykę.

Nie trzeba prowadzić bloga, można recenzje opublikować na portalu czytelniczym i podać w komentarzu link do niej. 

A teraz krótko w liczbach.  Od kwietnia do czerwca 4 osoby aktywnie uczestniczyły w wyzwaniu. Razem opublikowały 21 recenzji, do których zachęcam, abyście zajrzeli, bo być może, któraś was zainspiruje i zachęci do lektury danej pozycji. Tym samym, recenzji pojawiło się więcej niż w pierwszych trzech miesiącach trwania wyzwania. Najwięcej wpisów dodała Mama Misi i Tosi. Gratuluję!


1. Mama Misi i Tosi
Śmierć letnią porą - Mons Kallentoft (5)

3. Marta Kraszewska (Elaine Blath)

4Martucha 180

5. Monweg
Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie