sobota, 1 lipca 2017

Pożycz lub wypożycz książkę - połówkowe wyzwania czytelniczego WyPożyczone

Jesteśmy w połowie wyzwanie czytelniczego WyPożyczone, a więc czas na podsumowanie i przyznanie nagrody dla najaktywniejszej osoby w okresie styczeń-czerwiec. Wyzwanie czytelnicze WyPożyczone to zabawa przeznaczona dla wszystkich tych, którzy pożyczają i wypożyczają książki (również z bibliotek wirtualnych). Dla tych, którzy chętnie się dzielą informacją o przeczytanej lekturze na blogu, swoim prywatnym profilu facebookowym, instagramie, twitterze... itd. Szczegóły i zasady znajdują się we wpisie WyPożyczone - wyzwanie czytelnicze 2017. Zachęcam do udziału i wspólnej zabawy, której patronami jest Miejska Biblioteka w Łebie oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku

Do tej pory zapisały się 23 osoby i niemal wszystkie są każdego miesiąca bardzo aktywne. Podrzucają recenzje książek, które zostały wypożyczone z biblioteki lub pożyczone od znajomych czy rodziny. Łącznie przez sześć miesięcy pojawiło się 265 tytułów (!).

Osobą, która opisała najwięcej książek i podzieliła się nimi w ramach wyzwania jest Gosia D. z liczbą 47. Proszę napisz do mnie e-mail na adres rudymspojrzeniem@gmail.com, abyśmy mogły ustalić jaka książka z przygotowanej przeze mnie listy trafi do Ciebie. 

Chciałabym w tym miejscu pogratulować wszystkim uczestnikom, ponieważ wasza aktywność przerosła moje początkowe oczekiwania. Bardzo się cieszę, że tyle czytacie i opowiadacie innym o swoich lekturach. Duża część waszych recenzji dotyczy książek wypożyczonych z bibliotek. 

Wyzwanie ma bowiem na celu propagowanie i zachęcenie do korzystania z zasobów bibliotek w waszej okolicy. Szczególnie zapraszam was do wizyty w Łebie i w Gdańsku. Jadąc na wakacje nie musicie targać walizki z wakacyjnymi lekturami, bo spokojnie będziecie mogli wypożyczyć je na miejscu. 

A na koniec roku ponownie rozdam nagrody:)

Uczestnicy:

1. Marta Kraszewska - 5
2. Kaśka - Poligon domowy - 0
3. Karolina Kary B. - 3
4. yakie-fayne.pl - 0
5. Sara MK - 11
6. Monika W. - 43
7. Ola K. - 21
8. Ela Noga Sonrisa - 43
9. Buba Bajdocja - 22
10. Klaudyna Maciąg - 9
11. Sylwia - 0
12. Anna Krzyżanowska - 2
13. Sarkazm przy kawie - 4
14. Gosia D. - 47
15. Agnieszka Banasik - 4
16. Mama do sześcianu - 6
17. Malwina. Zakątek czytelniczy - 4
18. Monika  - 3
19. Agata Borkowska - 1
20. Koneko - 16
21. Iza Damse - 19
22. Warszamama - 2
23. Gabriela - 0
24. Pyśka

Niektóre liczby robią wrażenie, prawda?

Uwaga!
Proszę od 1 lipca 2017 wrzucać linki do recenzji pod tym wpisem. W osobnych komentarzach i nie tworzyć drzewek odpowiedzi. Będę wdzięczna, bo ułatwi mi to sprawdzanie, czy wszystkie recenzje zostały dodane do listy.
Dodatkowo od lipca poproszę o dodawanie w social mediach przy wpisach #wyzwaniewypożyczone . 

A zatem przyjemnego czytania! Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi przemyśleniami na temat wpisu. Dziękuję za komentarz:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...