Share week 2018

Share week to akcja organizowana od 2012 roku przez Andrzeja Tucholskiego, w którym blogerzy polecają innych blogerów. Czym się kierują? Swoimi własnymi, subiektywnymi odczuciami. Biorę udział w akcji już trzeci raz i chociaż w ostatnim roku nie miałam za wiele czasu, aby czytać blogi, to jednak mam takie, które polecam.

Niezmiennie blog Agnieszki Kalus mnie inspiruje i jest miejsce, do którego chętnie i REGULARNIE do niej zaglądam. Co cechuje jej recenzje? Szczerość. Nie ściemnia, nie udaje, że jest lepiej niż być powinno. Ocenia książki subiektywnie i wcale temu nie zaprzecza. No i nazwa, która jest świetna!
W moich social mediach (Instagram, Twitter, Facebook) nigdy nie ukrywałam, że nie przepadam za gotowaniem. Mam to szczęście, że mój mąż świetnie gotuje i do tego, bardzo to lubi. Ja za to od czasu do czasu eksperymentuje z nowymi potrawami. Jest tylko jeden warunek, nie mogą być czasochłonne. Takie przepisy oraz piękne zdjęcia znalazłam właśnie u Edyty. Każda potrawa, którą wypróbowywałam, udała się. Sprawdźcie sami!
Milena to doskonała obserwatorka życia i ludzi. Potrafi doskonale pokazać pewne abusurdy dnia codziennego za pomocą grafiki. Pozytywna strona, świetne rysunki i dużo humoru. Tak w kilku zdaniach mogę opisać blog Smiley Project.

Jest jeszcze wiele miejsc w sieci, do których zaglądam od czasu do czasu:

Mama w UK - życie mamy w Wielkiej Brytanii pięknie opisane. Oj, lubię czytać Kasię.

Jaśkowe klimaty - porządna dawka wiedzy dotyczącej dziecka - czas wspólnie spędzany, wyjazdy, zabawy kreatywne, otoczenie i książki.

280 dni - dla kobiety w ciąży blog Kasi jest obowiązkowy.

Yzoya - lifestyle geeka, czyli dużo seriali, gier i sporo książek. Tak, tak Angelika (informatyk) dużo czyta i prowadzi bullet journal. 

Jestem interaktywna - do Oli zaglądam raz na jakiś czas po podpowiedzi dotyczące działania w Internecie i prowadzenia strony. Polecam jej kursy. 

Takie blogi polecałam w poprzednich latach: Share week 2016, Share week 2017.

A wy jakie blogi czytacie? Jakie polecacie?

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie