Przeczytaj i Podaj Dalej 5 - Wielka wymiana książkowa

Magda z Save the magic moments średnio co pół roku organizuje Wielką wymianę książkową. Zawsze ktoś jej towarzyszy. Tym razem po raz kolejny jest to Dagmara Socjopatka. To świetna akcja, dzięki której można zdobyć książki zarówno nowe, jak i czytane. Co najważniejsze: te, które samemu ma się ochotę przeczytać, ale nie chce się kupować. Taką szansę macie między 15 a 22 kwietnia 2018 roku. Udział wziąć może każdy. Więcej szczegółów oraz moje książki na wymianę poniżej.
O co chodzi? Kilka zasad:

Akcja trwa od 15 do 22 kwietnia 2018 roku. Udział wziąć może każdy, nie tylko bloger. Książkami się wymieniami, a nie sprzedajemy. Kosztem wymiany książek jest jedynie przesyłka, poza tym transakcja odbywa się bezkosztowo.

Wymiana odbywa się tutaj pod tym postem, a u organizatorek czyli Magdy i Dagmary znajdziecie zestawienie wszystkich linków do książek na wymianę oraz w specjalnie utworzonym wydarzeniu na Facebooku. Tam możecie znależć zatem więcej osób, które biorą udziałw  akcji. Jeśli chcesz, możesz wystawić lektury na wymianę również na Instagramie. 

Jeśli wpadło ci w oko, coś u mnie, napisz mi o tym w komentarzu i zostaw link do swoich książek. Zajrzę i być może znajdę u Ciebie coś dla siebie. 

Przed Wielkanocą robiłam porządki w książkach, więc tym razem trochę tego mam dla was. Jak naciśniecie na tytuł, przeniesie was do pełnej recenzji lub szczegółowej informacji na temat książki. 


Powodzenia!

Klauni Odys J. Korczyński - czyli autor, o którym zastanawiam się, czy nie stanie się nowym Kingiem. Więcej się dowiesz o książce, jak naciśniesz tytuł. Stan idealny (nowy, nieczytany).Patronat Rudym spojrzeniem.


Dyskwalifikacja Tadeusz Paleczny - powieść sensacyjna o mafii. Szybkie samochody, błyskotliwy bohater i polskie realia. Więcej się dowiesz o książce, jak naciśniesz tytuł. Egzemplarz recenzencki. Patronat Rudym spojrzeniem.


Cabin Porn - piękny album dla miłośników chatek i domków w lesie. Jeśli myślicie o tym, aby zbudować sobie ostoję poza miastem, to ta książka będzie świetną inspiracją. Stan bardzo dobry. 


Dzieciozmagania Kaz Cook - to ksiązka dla matek lub przyszłych matek. Poprowadzi przez meandry wychowania oraz wytłumaczy pewne zachowania dzieci. Oj bywają one czasami niezrozumiałe dla dorosłego. Czytana. Stan bardzo dobry. WYMIENIONA (Aleksandra czyta)

Kobieta w oknie A.J. Finn - thriller, o kobiecie, która nie wychodzi z domu. Niezły, trzyma  w napięciu. Ezgemplarz recenzencki Stan bardzo dobry. WYMIENIONA (Klaudia z Uważniej)


www.ru2012.pl Marcin Ciszewski - jakoś nie mogę się zabrać do tej książki i leży sobie na półce. Może Tobie wpadnie w oko. Stan dobry.


Mroczny las Virginia C. Andrews - co przyniesie bohaterce wejście w świat blichtru, ogromnych fortun i ekscentrycznych sąsiadów? Nie czytałam. Egzemplarz nowy.


Piękne Heleny. Boskie i fatalne Jerzy Besala - historie Helen, tych pięknych, które sporo namieszały w historii. WYMIENIONA (Kasia z kasia89)


Zagubiony szlak Beata Zdziarska 


Ofiara w środku zimy Mons Kallentoft - bardzo dobry kryminał skandynawski. Stan dobry. 


Kolekcja pośmiertnych portretów Maciek Jakubski - udany debiut w literackim świecie fantasy. Autor doskonale wykorzystuje współczesny świat, chociaż bohaterów umieszcza w rzeczywistości zbliżonej do tej średniowiecznej. Świetny humor! Egzemplarz recenzencki. Stan dobry.


Aleja starych topoli t. 1 i t 2. Agnieszka Janiszewska - literatura kobieca, która przeniesie czytelnika w czasy międzywojenne na dworek ziemiański pod Warszawę oraz do Paryża belle epoque. Autorka bardzo przyjemnie kreauje swoje postaci i bawi się tajemnicami rodzinnymi. Ezgemplarze recenzenckie. Stan dobry.WYMIENIONA (Karola, Dziennik artystyczny)


Rozgrywka Bartek Marcinkowski - sensacja w połączeniu z historią w czasach PRL. Jak to właściwie było z Jaruzelskim? Fabularyzowana książka, która ukazuje alternatywne wytłumaczenia pewnych decyzji politycznych. Ale czy faktycznie takie nieprawdopodobne? Egzemplarz recenzencki. Stan dobry.


Dowód ontologiczny Andrzej Ballo - rozważania filozoficzne o współczesnym świecie podane w zabawny i przystępny dla każdego czytelnika sposób. Egzemplarz recenzencki. Stan dobry.


Martwe ciało Mavericka Anna Kapes - zombiaki w wersji pratchettowskiej z czarnym humorem. Tak w jednym zdaniu można określić. Egzemplarz recenzencki. Stan dobry. Patronat Rudym spojrzeniem.


Sopocki rajd Adam Ubertowski - co się tak naprawdę wydarzyło na sopockim Monciaku? Nowa, nieczytana. Stan bardzo dobry.


Wróżka z gwiezdnego pyłu Lena Wolska - cudowna opowieść dla dzieci i dorosłych o najważniejszych wartościach w życiu. Magiczna. Egzemplarz recenzencki. Stan brdzo dobry. Patronat Rudym spojrzeniem. 
WYMIENIONA (Klaudia z Uważniej)

Droga na koniec świata Marcin Kretkiewicz - egzemplarz recenzencki. Stan bardzo dobry. 


Kwerkle zwierzęta. Zupełnie inne kolorowanki. Thomas Pavitte. - stan bardzo dobry. Nic nie zostało pokolorowane. Jakoś nie nadaję się chyba do takich rozrywek. 
Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie