Przeczytaj i podaj dalej 6 - Wielka Wymiana Ksiażkowa

Magda z Save the magic moments średnio co pół roku organizuje Wielką wymianę książkową. Zawsze ktoś jej towarzyszy. Tym razem po raz kolejny jest to Dagmara Socjopatka. To świetna akcja, dzięki której można zdobyć książki zarówno nowe, jak i czytane. Co najważniejsze: te, które samemu ma się ochotę przeczytać, ale nie chce się kupować. Taką szansę macie między 14 a 21 października 2018 roku. Udział wziąć może każdy. Więcej szczegółów oraz moje książki na wymianę poniżej.

O co chodzi? Kilka zasad:

Akcja trwa od 14 do 21 października 2018 roku. Udział wziąć może każdy, nie tylko bloger. Książkami się wymieniami, a nie sprzedajemy. Kosztem wymiany książek jest jedynie przesyłka, poza tym transakcja odbywa się bezkosztowo.

Wymiana odbywa się tutaj pod tym postem, a u organizatorek czyli Magdy i Dagmary znajdziecie zestawienie wszystkich linków do książek na wymianę oraz w specjalnie utworzonym wydarzeniu na Facebooku. Tam możecie znależć zatem więcej osób, które biorą udziałw  akcji. Jeśli chcesz, możesz wystawić lektury na wymianę również na Instagramie używając #przeczytajipodajdalej6

Jeśli wpadło ci w oko, coś u mnie, napisz mi o tym w komentarzu i zostaw link do swoich książek. Zajrzę i być może znajdę u Ciebie coś dla siebie. 

Jak naciśniecie na tytuł, przeniesie was do pełnej recenzji lub szczegółowej informacji na temat książki. 

Wszystkie w stanie idealnym, nowe, nieczytane.

Powodzenia!

Góra Synaj Krzysztof Koziołek - kryminał retro, które akcja rozgrywa się w latach 30 na obecnych terenach przygranicznych z Niemcami (okolice Zielonej Góry i Nowej Soli). Coraz bardziej popularny antysemityzm i natroje antypolskie nie ułatwiają ustalenia zdarzeń, w wyniku których zginął mały chłopiec. Dobry debiut, mroczny klimat. WYMIENIONADyskwalifikacja Tadeusz Paleczny - akcja, mafia, ucieczki, pościgi i strzelanina w polskim wydaniu. Szybka i ciekawa powieść sensacyjna, od której trudno się oderwać.  WYMIENIONAOna i dom, który tańczy Małgorzata-Oliwia Sobczak - Piękna opowieść o trzech kobietach, których losy wiąże jeden dom w niewielkiej wsi na Żuławach. Jak potoczą się ich losy? Czy śpiewający dom będzie miał na nie wpływ? Magiczna opowieść o kobiecie, dojrzewaniu, trudnych wyborach i zadrach w duszy. WYMIENIONA 


Nowy wspaniały świat 30 lat później Aldous Huxley - jeśli czytaliście Nowy wspaniały świat to szczególnie polecam tę niewielką książeczkę, w której autora sam odnosi się do rzeczywistości w 30 lat po napisaniu swojego dzieła. Analizuje zmiany jakie zaszły, porównuje do 1984 roku Orwella. Chociaż napisana w latach 60 XX wieku to pokazuje kierunek, w jakim zmierza nas świat i jak się okazuje, nie jest on aż tak fikcyjny jak się kiedyś wydawało.Tym razem nie mam dla was za dużo, ale jak już wielokrotnie pisałam: nie przepadam rozstawać się z książkami, a te przekazuję, bo mam je podwójne i całkiem nowe, nieczytane.

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie