Do przeczytania cz.7

Zwykle kilka dni po podsumowaniu poprzedniego stosiku książek pojawiał się wpis informujący o tym, co zamierzam czytać w najbliższym czasie. Teraz, przyznaję trochę się ociągałam, ale w końcu jest! Krótko mówiąc moje plany czytelnicze na zbliżające się miesiące. Tym razem zacznę od fantastyki. Wiem, że nie każdy z was lubi i czyta, ale może jednak coś wpadnie wam w oko. Przede mną kolejne dwa tomy Brandona Sandersona z cyklu Ostatnie imperium: Studnia wstąpienia i Bohater wieków. Poza tym będę kontynuować serię o Mordimerze Jacka Piekary, czyli: Płomień i krzyż, Ja, inkwizytor - Wieże do nieba, Ja, inkwizytor - Dotyk zła oraz Ja, inkwizytor - Bicz boży. Dodatkowo tego autora Ani słowa prawdy Wreszcie udało mi się dostać w bibliotece Tron czaszek t.1 Peter'a V. Brent'a. W moich planach pojawiła się też literatura science-fiction. Pod choinką mąż znalazł  Otchłań Roberta Szmidta. Sięgnęłam również po Maxime'a Chattam'a i cykl Inny świat (Przymierze trojga, Królowa Malroncja, Jądro ziemi).

Kryminał reprezentować będzie Borys Akunin (Azazel, F.M.), Katarzyna Bonda (Pochłaniacz, Okularnik), Camilie Lackberg (Fabrykanta aniołków), Mons Kallentoft (Ofiara w środku zimy), Robin Cook (Polisa śmierci).

Nie zabraknie i innej literatury. W planach jest Hennig Mankel (Mózg Kennedy'ego), Donna Tart (Tajemna historia), Natsuo Kirino (Wyspa Tokio), Anya Ulinich (Petropolis), Covadonga O'She (Człowiek, który stworzył Zarę), Heidi Hassenmuller (Anioły stąd odeszły), Wiktor Suworow (Matka diabła), Sue Monk Kidd (Czarne skrzydła) oraz Andrzej Pluta, Łukasz Pszczółkowski (Z dystansu). 

Czytaliście coś z tych książek? 

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie