Przeczytaj & Podaj dalej 4

Tym razem jestem bardzo spóźniona z opublikowaniem informacji o książkach na wymianę. Być może nie uda mi się już z nikim wymienić, ale kto wie. Spróbuję. W akcji Przeczytaj&Podaj  organizowaniej przez Magdę z Save the Magic Moments oraz Dagmarę Socjopatkę biorę udział po raz czwarty. O co chodzi? Kilka zasad:

Akcja trwa od 1 do 10 października 2017 roku. Udział wziąć może każdy, nie tylko bloger. Książkami się wymieniami, a nie sprzedajemy. Kosztem wymiany książek jest jedynie przesyłka, poza tym transakcja odbywa się bezkosztowo.

Wymiana odbywa się tutaj, u organizatorek czyli Magdy i Dagi znajdziecie zestawienie wszystkich linków do książek na wymianę oraz na facebooku. Jeśli chcesz, możesz wystawić lektury na wymianę również na instagramie. 

Jeśli wpadło ci w oko, coś u mnie, napisz mi o tym w komentarzu i zostaw link do swoich książek. Zajrzę i być może znajdę u Ciebie coś dla siebie. 

Co mam dzisiaj na wymianę:

The Redhead. Daleki za oceanem. Anna Daleki - czyli Stany Zjednoczone z perspektywy młodej dziewczyny. Więcej się dowiesz o książce, jak naciśniesz tytuł. Stan dobry. Czytana raz. wymieniona

Królik w lunaparku. Michał Biarda - zakręcona książka o chłopaku, który wpada pod samochód. Młodzieżówka, ale ja czytałam z przyjemnością. Więcej się dowiesz o książce, jak naciśniesz tytuł. Stan idealny (nowy, nieczytany). Patronat Rudym spojrzeniem. - wymieniona ( Wiktoria za Małego księcia i Katarzyna za Kolor magii)

Klauni Odys J. Korczyński - czyli autor, o którym zastanawiam się, czy nie stanie się nowym Kingiem. Więcej się dowiesz o książce, jak naciśniesz tytuł. Stan idealny (nowy, nieczytany).Patronat Rudym spojrzeniem.

Dyskwalifikacja Tadeusz Paleczny - powieść sensacyjna o mafii. Szybkie samochody, błyskotliwy bohater i polskie realia. Więcej się dowiesz o książce, jak naciśniesz tytuł. Stan idealny (nowy, nieczytany). Patronat Rudym spojrzeniem.

W labiryncie wspomnień Anne Jacobs - dramatyczne wydarzenia, wielkie familie, Augsburg 1916 rok. Nie czytałam. Egzemplarz nowiutki. wymieniona

Dziedzictwo Ann Patchett - powieść obyczajowa o rodzinie. Wzruszająca, zmusza do zatrzymania sie w pół kroku i zastanowienia nad konsekwencjami działań. Egzemplarz recenzencki wymieniona (Krystyna za Murakami)

Mroczny las Virginia C. Andrews - co przyniesie bohaterce wejście w świat blichtru, ogromnych fortun i ekscentrycznych sąsiadów? Nie czytałam. Egzemplarz nowiutki.

Pazur sprawiedliwości Leonie Swann - zabawna zagadka kryminalna. Angielski humor, tajemnicza śmierć studenta i papuga. Kilka dni temu skończyłam czytać i polecam. Egzemplarz nowiutki. Nieczytany. wymieniona

Cabin Porn - piękny album o domkach w lesie. Stan bardzo dobry. 

Nie przepadam za oddawaniem książek, ale te powyżej mam podwójne. Stąd prawie żadna nie była czytana (tylko The Redhead.)

Coś wpadło wam w oko?

Dajcie znać. 

Bardzo przepraszam za opóźnienie wysyłki. Z przyczyn technicznych książki wyślę po 25.10.

Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie