WyPożyczone - wyzwanie czytelnicze 2017 - pierwsze podsumowanie

Cztery miesiące wyzwania za nami. Minęły bardzo szybko i intensywnie. Dołączyło was do zabawy bardzo dużo, co mnie cieszy. Na początku lipca rozdam pierwsze książki dla najbardziej aktywnej osoby w pierwszych sześciu miesiącach.

W wyzwaniu WyPożyczone biorą udział dwadzieścia trzy osoby na obecną chwilę. To bardzo dobry wynik, szczególnie, że każda z nich jest aktywna i regularnie zamieszcza recenzje przeczytanych przez siebie książek. 

Od stycznia do końca kwietnia 2017 roku przeczytaliśmy w ramach wyzwania 145 książek wypożyczonych z bibliotek lub pożyczonych od znajomych/rodziny itp. Brawo!!! To niesamowita ilość i cieszy mnie, że tyle czytacie. 

W ramach przypomnienia: w zabawie może brać udział każdy i dołączyć można w każdym momencie. Zasady opisałam w poście WyPożyczone - wyzwanie czytelnicze 2017. Tam również znajdziecie wszystkie zgłoszone recenzje (opublikowane na blogach, portalach czytelniczych, instagramie, fb) książek dla dorosłych i dla dzieci. 

Wyzwanie objęła patronatem Biblioteka Miejska w Łebie oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku, z których możecie korzystać, kiedy przyjeżdżacie do Łeby lub Gdańska na urlop. 

Dziękuję i życzę przyjemnej zabawy!

Zgłoszenia recenzji nadal pod wpisem: WyPożyczone - wyzwanie czytelnicze 2017.

Komentarze

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi przemyśleniami na temat wpisu. Dziękuję za komentarz:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie