1 tydzień Gwiazdki

Chciałabym wam przedstawić kogoś wyjątkowego, kto pojawił się w naszej wesołej rodzince 3 czerwca 2016 roku. To mała Gabrysia, która przez dziewięć miesięcy mieszkała w moim brzuszku. Bardzo szybko wyskoczyła na świat dwa dni po terminie mając 55 cm długości i ważąc 3520 g.


Dzisiaj mija tydzień odkąd Gwiazdka jest z nami. Jesteśmy już w domu, spędzając czas w czwórkę i ucząc się siebie na nowo oraz organizując życie w naszej rodzince.
Gabi jest spokojna, dużo śpi i bardzo ładnie je z piersi. Muszę przyznać, że początkowe przejścia z karmieniem Gałganka i doświadczenie, które zdobyłam podczas 1,5 rocznej przygody z kp teraz procentują. 


W ciągu pierwszego tygodnia życia Gwiazdka większość czasu przespała - jak to noworodek czas aktywności jest bardzo krótki, sen zajmuje ok 18-22 godzin w ciągu doby. Pogoda sprzyjała, także udało nam się też wyjść dwa razy na krótki spacer.


Oczywiście, podejście do drugiego dziecka jest też trochę inne niż kiedy po raz pierwszy w naszym życiu pojawia się maleństwo. Wiemy już czego mniej więcej się spodziewać, jakie problemy możemy napotkać i wreszcie nie ma tej ogromnej potrzeby zasięgania rady położnej non stop. Doświadczenie, którego nigdy dość, daje jednak dużo spokoju i pozwala skupić się na radości, jaką przyniosła obecność małej Gwiazdki w naszym życiu.

Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie