Do przeczytania cz.8

Dość szybko uzbierałam kolejną porcję książek do przeczytania. Zresztą, tak naprawdę nigdy z tym nie mam problemu. Jak na uzależnioną osobę przystało, muszę mieć pewność, że jak skończę tą i następną książkę, to na półce czekają kolejne. Poniżej krótko o tym, co w najbliższym czasie będę czytać. 


Jeśli śledzicie mnie na Instagramie lub portalu Lubimyczytac.pl to jesteś na bieżąco z tym, co aktualnie czytam. Jeśli jednak nie korzystacie z tych stron, to już wam piszę, co planuję czytać. 


Zacznę od tematyki blogowej, chociaż jakoś mam wrażenie, że za szybko do nich nie sięgnę. Czeka na mnie Jason Hunt Thorn oraz Blog Tomka Tomczyka, czyli tak naprawdę jeden autor.

Kryminał w różnej odsłonie reprezentować będzie Katarzyna Bonda (Sprawa Niny Frank), Vincent V. Severski (Nielegalni), Donna Tartt (Tajemna historia), Jonas Jonnanson (Stulatek, który wyskoczył przez okno).

Fantastyki mało tym razem: Terry Goodkind (Serce wojny), Gena Showalter (Alicja w krainie zombie), Peter V. Brett (Tron z czaszek cz.2) i Ursula K. Le Guin (Sześć światów Hain).

Pozostałe książki, które na mnie czekają, to: Jądro dziwności (Peter Pomatantsev), Lituma w Andach (Vargas Llosa), Wspomnienia brudnego anioła (Hennig Mankell), Książka poniekąd kucharska (Joanna Chmielewska), Czworo dzieci i "coś" (Jacqueline Wilson), Pora na życie (Cecylia Ahern), Czasodzieje. Klucz czasu (Natalia Sherba), Ścieżki północy oraz Klaśnięcie jednej dłoni Richarda Flanagana.

Czytaliście coś z tego zestawu? Jakie macie plany czytelnicze na najbliższy czas?

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie