Warmińsko - Mazurskie Spotkania Blogerów w Olsztynie vol.6

Konsekwentnie realizuje swoje postanowienie noworoczne z wyjście do świata blogosfery i poznawaniem nowych osób, które mają podobne zainteresowania do moich i prowadzą blogi. W weekend 24-25 wrzesień 2016 roku spędziłam w doborowym towarzystwie Warmińsko-Mazurskich Spotkaniach Blogeów vol.6

Nie dość, że spotkanie było towarzyskie i, nieodłącznie z moją Gabrysią, poznałyśmy sporo fajnych osób. W tym rówieśniczkę Gabi, słodką Agnieszkę, która wraz z moją córką dzielnie się doszkalała. To jeszcze Roksana z Dzwoneczkowej, która zorganizowała wszystko, wplotła w to wszystko szkolenia.

Anna Gołębiewska

Pierwsze poprowadziła Sylwia z Jej cały świat i muszę przyznać, że naprawdę sporo się dowiedziałam odnośnie podpisywania zdjęć udostępnianych w Internecie, szczególnie na blogu. Momentami zastanawiałam się w jakiej błogiej nieświadomości żyłam.Następnie Ania z Okiem Mamy zafundowała nam warsztaty z robienia zdjęć na Instagramie. Omówiła nasze profile i zdjęcia, określiła słabe strony i mocne, a następnie zagoniła nas do roboty. Było inspirująco, pracowicie i krytycznie. Lubię robić zdjęcia, takie moje trochę niespełnione hobby, więc mogłam się poćwiczyć. Na moim profilu można sprawdzić, czy zrobiłam postępy.

Nie zabrakło prelekcji z wizażu, które przeprowadziła Pani Aneta z Golden Rose, Pan Wojtek narobił nam smaka na Miody Wileńskich, a na koniec odbyła się prezentacja świec zapachowych Party Lite. I jeszcze coś, co wzbudziło bardzo dużo emocji czyli licytacja na rzecz Fundacji Przyszłość dla Dzieci. Zebrałyśmy 2300 zł,  a ja wróciłam zadowolona z prezentami dla Igiego i Gabi. 


Dodaj napis

Katarzyna Bociurska

Katarzyna Bociurska

Katarzyna Bociurska
Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie