Wiadomość do przyszłości?

Oglądając filmy science-fiction, których akcja miała miejsce w przyszłości, zawsze byłam ciekawa, jak to faktycznie będzie kiedyś. I czy ktoś będzie się zastanawiał, jak było teraz?No właśnie, co i jak ludziom z przyszłości powie, jacy byliśmy? Czy będą to zniszczenia wojenne? Lub brak drzew na naszej planecie? A może każdy z nas napisałby coś od siebie, opowiedział swoją historię, aby jednak kiedyś ci, którzy będą żyli za wiele wiele lat mogli wyobrazić sobie lepiej nasz czas i dostrzec pozytywne aspekty naszego życia? 

Słyszeliście o kapsułach czasu? Na przykład Bob Budowniczy w jednej bajce zbudował taki specjalny pojemnik, do którego mieszkańcy mogli włożyć jedną rzecz. Co jakiś czas ktoś wpada na taki pomysł. Przykładem może być Krypta Cywilizacji stworzona w 1936 roku, a otwarta będzie w 8113 roku lub krążąca po orbicie kosmicznej kapsuła czasu LAGOS, która spadnie na Ziemię za 8,4 mln lat i będzie zawierała informacje dotyczące obecnego położenia kontynentów (po takim czasie na pewno nie będą w tym samym miejscu).

Pomysły są różne, ale moją uwagę zwrócił ten firmy Papiery POL. Dlaczego? Ponieważ w bardzo łatwy sposób sama mogę przesłać do przyszłości wiadomość. Wystarczy, że wejdę na stronę organizatora, napiszę i wyślę wiadomość elektroniczną. Ta zostanie wydrukowana i umieszczona w specjalnie przygotowanej kapsule czasu. Muszę przyznać, że graficzna oprawa jest przejrzysta i nie można się 'zgubić'. 

Co napiszecie? Zdradzicie w komentarzach? Ja swoją wiadomość właśnie redaguje. 

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie