#KlasykaDlaSmyka po raz ostatni

To już ostatnia odsłona doskonałej akcji #KlasykaDlaSmyka organizowanej przez Dagmarę (Socjopatka) oraz Radka (Osiński po ludzku). Mam nadzieję, że ostatnia jedynie w tej edycji, że przed nami jeszcze będą kolejne. Jest przecież tyle Domów Dziecka, w których dzieci i młodzież czeka na nowe książki. 


Na czym polega dokładnie akcja? Ma celu zebranie NOWYCH książek dla dzieciaków w Domach Dziecka. Każda chętna osoba może dorzucić swoją cegiełkę, to znaczy książkę. Regulamin i zasady dostępne są w grupie na FB: #KlasykaDlaSmyka.

Kolejna ważna sprawa, jeśli nie możesz/nie chcesz kupować książek, to możesz pomóc jeszcze inaczej: wskaż nam placówkę, do której powinniśmy wysłać zestawy do czytania. To Cię kompletnie nic nie kosztuje, a być może dzieci z Domu Dziecka w Twojej okolicy ucieszą się z nowych książeczek. Na propozycję czekam przez 7 dni od opublikowania tego wpisu i możesz dane takiego miejsca podać w komentarzu lub wysłać mi na adres rudymspojrzeniem@gmail.com. 

Bardzo mi miło, że mogłam uczestniczyć w tej świetnej inicjatywie i przekazać informację o niej dalej. Ja już czekam na kolejną edycję, a Wy?

W tym miesiącu mamy do przekazania następujące pakiety:

Pakiet nr 1. od Adrianny z bloga www.eratoczyta.pl.Adrianna napisała tak: Książki są podarunkiem ode mnie i mojej rodziny, "Niepowszedni" od autorki- Pani Justyny Drzewickiej, a także część książek przekazała Ewelina Kania oraz Lucyna i Robert Stachyra.

 
Pakiet nr 2 od Magdy, która prowadzi blogawww.savethemagicmoments.pl Magda wraz z dziewczynami ze swojej grupy FB "przeczytaj i podaj dalej" uzbierały książki, które ustaliliśmy, że zostaną przyznane w ramach akcji dla dziewczyn z poprawczaka, ponieważ dostaliśmy taką prośbę. A akcja jest po to, żeby uszczęśliwiać potrzebujących.Pakiet nr 3 od Magdy z blogawww.tosimama.blogspot.com Pakiet nr 4 od Doroty z bloga https://100stronnagodzine.wordpress.com/ Pakiet nr 5 od Amelki z MojaPółka oraz Dyrekcji Przedszkola "Tęczowa chatka" z Wrześni


Pakiet nr 6 od Kasi z bloga YellowPear i anonimowego sponsora.Pakiet nr 7 od Madzi z bloga www.lekkaprzesada.pl Pakiet nr 8 od Magdy i jej rodziny, którzy prowadzą sklep www.indiaonline.pl. Część dochodów z ostatniego miesiąca, zdecydowali się przeznaczyć na książki dla dzieci w ramach naszej Akcji.Pakiet nr 9 od Kamili z bloga www.psychomologia.pl Pakiet nr 10 od mieszkańców parafii pw. św Urszuli w Lichnowach i uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku. Wszystko za sprawą i dzięki działaniom Kamili z bloga www.psychomologia.pl. 
Pakiet nr 11 Monika z bloga www.niemieckizpasja.blogspot.com
Niemiecki z Pasją
Pakiet nr 12 od Marty z blogawww.zafascynowanazyciem.pl. Książki zostały podarowane przez uczniów szkoły podstawowej w KrzętowiePakiet nr 13 od Agaty z bloga www.mamol.plPakiet nr 14 od Kapitana Nauki. Wydawnictwo przekazało swoją paczkę za pośrednictwem Gabrieli z bloga www.wyrodna.com


Pakiet nr 15. Książki od Mariusz Grubiński iWydawnictwo SofijkaPakiet nr 16 to książki, które przekazała Poczta Książkowa za pośrednictwem Zuzanny z blogawww.szufladopolka.blogspot.com


Pakiet nr 17 od wydawnictwa EneDueRabe, które włączyło się do akcji, a z którym mam przyjemność współpracować.


Czekam na wasze propozycje miejsc, do których te zestawy mają trafić. Dołóżcie swoją cegiełkę do akcji!

Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie