#KlasykaDlaSmyka po raz ostatni

To już ostatnia odsłona doskonałej akcji #KlasykaDlaSmyka organizowanej przez Dagmarę (Socjopatka) oraz Radka (Osiński po ludzku). Mam nadzieję, że ostatnia jedynie w tej edycji, że przed nami jeszcze będą kolejne. Jest przecież tyle Domów Dziecka, w których dzieci i młodzież czeka na nowe książki. 


Na czym polega dokładnie akcja? Ma celu zebranie NOWYCH książek dla dzieciaków w Domach Dziecka. Każda chętna osoba może dorzucić swoją cegiełkę, to znaczy książkę. Regulamin i zasady dostępne są w grupie na FB: #KlasykaDlaSmyka.

Kolejna ważna sprawa, jeśli nie możesz/nie chcesz kupować książek, to możesz pomóc jeszcze inaczej: wskaż nam placówkę, do której powinniśmy wysłać zestawy do czytania. To Cię kompletnie nic nie kosztuje, a być może dzieci z Domu Dziecka w Twojej okolicy ucieszą się z nowych książeczek. Na propozycję czekam przez 7 dni od opublikowania tego wpisu i możesz dane takiego miejsca podać w komentarzu lub wysłać mi na adres rudymspojrzeniem@gmail.com. 

Bardzo mi miło, że mogłam uczestniczyć w tej świetnej inicjatywie i przekazać informację o niej dalej. Ja już czekam na kolejną edycję, a Wy?

W tym miesiącu mamy do przekazania następujące pakiety:

Pakiet nr 1. od Adrianny z bloga www.eratoczyta.pl.Adrianna napisała tak: Książki są podarunkiem ode mnie i mojej rodziny, "Niepowszedni" od autorki- Pani Justyny Drzewickiej, a także część książek przekazała Ewelina Kania oraz Lucyna i Robert Stachyra.

 
Pakiet nr 2 od Magdy, która prowadzi blogawww.savethemagicmoments.pl Magda wraz z dziewczynami ze swojej grupy FB "przeczytaj i podaj dalej" uzbierały książki, które ustaliliśmy, że zostaną przyznane w ramach akcji dla dziewczyn z poprawczaka, ponieważ dostaliśmy taką prośbę. A akcja jest po to, żeby uszczęśliwiać potrzebujących.Pakiet nr 3 od Magdy z blogawww.tosimama.blogspot.com Pakiet nr 4 od Doroty z bloga https://100stronnagodzine.wordpress.com/ Pakiet nr 5 od Amelki z MojaPółka oraz Dyrekcji Przedszkola "Tęczowa chatka" z Wrześni


Pakiet nr 6 od Kasi z bloga YellowPear i anonimowego sponsora.Pakiet nr 7 od Madzi z bloga www.lekkaprzesada.pl Pakiet nr 8 od Magdy i jej rodziny, którzy prowadzą sklep www.indiaonline.pl. Część dochodów z ostatniego miesiąca, zdecydowali się przeznaczyć na książki dla dzieci w ramach naszej Akcji.Pakiet nr 9 od Kamili z bloga www.psychomologia.pl Pakiet nr 10 od mieszkańców parafii pw. św Urszuli w Lichnowach i uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku. Wszystko za sprawą i dzięki działaniom Kamili z bloga www.psychomologia.pl. 
Pakiet nr 11 Monika z bloga www.niemieckizpasja.blogspot.com
Niemiecki z Pasją
Pakiet nr 12 od Marty z blogawww.zafascynowanazyciem.pl. Książki zostały podarowane przez uczniów szkoły podstawowej w KrzętowiePakiet nr 13 od Agaty z bloga www.mamol.plPakiet nr 14 od Kapitana Nauki. Wydawnictwo przekazało swoją paczkę za pośrednictwem Gabrieli z bloga www.wyrodna.com


Pakiet nr 15. Książki od Mariusz Grubiński iWydawnictwo SofijkaPakiet nr 16 to książki, które przekazała Poczta Książkowa za pośrednictwem Zuzanny z blogawww.szufladopolka.blogspot.com


Pakiet nr 17 od wydawnictwa EneDueRabe, które włączyło się do akcji, a z którym mam przyjemność współpracować.


Czekam na wasze propozycje miejsc, do których te zestawy mają trafić. Dołóżcie swoją cegiełkę do akcji!

Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...