Spotkajmy się w Gdyni - prelegentki

Spotkajmy się w Gdyni to nie tylko towarzyskie pogaduchy. Żaneta (Mother and son) przygotowała również panel z wykładami. Wystąpiły cztery prelegentki i każda miała co innego do powiedzenia. Również ja miałam przyjemność stanąć po drugiej stronie... stołu.


Po raz pierwszy od kilku lat prowadziłam wykład na temat pisania recenzji na blogu. Mam nadzieję, że udało mi się przekazać trochę informacji, ponieważ w tym samym czasie moja grzeczna przez cały czas Gabi poczuła ogromną potrzebę bliskości. Część wykładu poprowadziłam więc z nią na rękach. Igunek również w tym samym momencie miał pytania akurat do mamy. No, ale co zrobię? Kocham te moje szkraby, więc musiałam trochę swoją uwagę podzielić. Z tego powodu jednak nie czuję pełnego zadowolenia ze swojego występu. 


Karola z Odnova poprowadziła natomiast interesującą prelekcję dotyczącą bycia w sieci, publikacji, zachowań, kreowania wizerunku. Dodatkowo zafundowała nam kilka zabaw integracyjnych. W jednej z nich przypadła mi rola Błazna grupowego. Także możecie sobie wyobrazić, że było bardzo zabawnie. Karolina jest psychologiem, fizjoterapeutą, terapeutą TSR oraz trenerem umiejętności społecznych. Muszę przyznać, że bardzo szybko złapałyśmy wspólny język. 


Marianna Mehring-Steinborn opowiedziała nam o swojej drodze zawodowej, która zaprowadziła ją do własnego biznesu. Postanowiła bowiem otworzyć agencję opiekunek nianiatrojmiasto.pl. Jeśli szukałabym niani, na pewno zrobiłabym to za pośrednictwem Mai, ponieważ metody, według których pracuje, wydają mi się najbardziej efektywne. 


Natomiast Agnieszka Kawula przeniosła nas swoją opowieścią do Indii, gdzie odnalazła samą siebie i cel w życiu. Teraz jest szczęśliwą osobą, która wie czego chce, do czego dąży i dzieli się tą radością z innymi. 

Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie