Spotkajmy się w Gdyni III

W 2016 odkryłam uroki spotkań blogerskich. Można dowiedzieć się na nich czegoś nowego, a przede wszystkim nawiązać interesujące i ciekawe znajomości oraz spędzić przyjemnie czas. Także w 2017 postanowiłam w miarę możliwości uczestniczyć w życiu realnym blogosfery. Sezon otworzyło Spotkajmy się w Gdyni. 


Spotkanie już po raz trzeci zorganizowała Żaneta z bloga Mother and son. Natomiast ja miałam okazję uczestniczyć w nim po raz pierwszy (długo mi zajęło przełamywanie samej siebie i tak zwane wyjście do ludzi, tzn. blogerów). Miejsce, które wybrała organizatorka to Ciuciubabka w Gdyni. Kawiarnia o tyle interesująca, że przystosowana do pobytu z dziećmi. Wyposażona w półki z książkami, masę zabawek oraz maty do położenia na podłodze. Dla mnie to był strzał w dziesiątkę, ponieważ na spotkanie wybrałam się w towarzystwie Gabrysi, a później dołączyli do nas nasi chłopcy. Dzięki temu każdy był zadowolony.


Na spotkaniu było nas 12 babeczek, mam, które miały różne doświadczenia zarówno w byciu mamami, jak i blogerkami. W ten sposób miałyśmy wiele wspólnych tematów i buzie nam się nie zamykały. Kilka dziewczyn znałam już z poprzednich spotkań, co jeszcze bardziej ułatwiło komunikację. 

1. Karolina Tuchalska - Siermińska http://odnova.net/ OdNova2. Sylwia Narkowicz http://oczamimamy.pl/ Świat w oczach Mamy3. Joanna Misiak http://www.krzywaprosta.pl/ Krzywa Prosta4. Anna Chwastowska http://mamacukiereczki.blogspot.com/ Mama Cukiereczki5. Ania Radomska http://zycnieumieracania.blogspot.com/ Żyć nie umierać6. Kalina Czarnopolska www.22kilo.pl 22kilo7.Patrycja Ptaszek www.mamowato.pl mamowato.pl8. Justyna Kowalkowska http://www.mamaju.pl/ MamaJu9. Aleksandra Protasiewicz http://www.okiemalexa.blogspot.com/Okiemalexa10. Natalia Majewska http://schwytanechwile.pl/ Schwytane chwile

Tort nie tylko pięknie wyglądał, ale i genialnie smakował. Muszę przyznać, że lepszego nie jadłam. Kraina Wypieków TORTY Trójmiasto spisała się rewelacyjnie. 


Rzadko kiedy wychodzę na zdjęciach dobrze, a jeszcze rzadziej zdarza się, że samej sobie się podobam. Nie wiem jak to Pani Fotograf - Heronima Pietrzak zrobiła, ale naprawdę udało się jej zdziałać cuda. Zresztą wszystkie zdjęcia są świetne.

Wprawdzie Żaneta stwierdziła, że prezentów od sponsorów jest podczas tej edycji mniej niż na poprzednich spotkaniach, to moim zdaniem nie ma na co narzekać. Alexander Toys 7th Heaven FISZKI , YoClub.plDomowa ApteczkaTulaszek  zapewnili wspaniałe upominki. 


Maypi Design,  Pomysły Mam, Dzika Fastryga, Love DomoweQlka Art - Jewellery Koty na płotyKropka design ,  FISZKIbucikibabice.pl  zapewnili fanty do licytacji na rzecz gdyńskiego Hospicjum.

Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie