Przeczytaj&Podaj Dalej #3

Trzecia edycja akcji Przeczytaj & Podaj Dalej będzie trwała do 30 kwietnia 2017 roku. W tym czasie będzie można wymienić wystawione przez siebie książki na inne. Każdy może uczestniczyć i podzielić się swoimi egzemplarzami. O książkach, które ja oddam dalej przeczytacie poniżej.Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Jon Jonasson - komedia kryminalna, stan b. dobry. Czytana. ODDANA

Ofiara w środku zimy Mons KAllentoft - kryminał, stan dobry. Twarda okładka. Jeden róg trochę wytarty. 

Książka poniekąd kucharska Joanna Chmielewska - luźna opowieść kulinarna napisana z charakterystycznym poczuciem humoru i dystansem autorki. Stan b.dobry.ODDANA

The world according to Clarkson - stan dobry. Książka po angielsku. ODDANA 

Sopocki rajd Adam Ubertowski - stan idealny. Nigdy nie czytana. 

Warsaw, Warsaw Ivan Herceg - stan idealny. Wiersze Ivana Hercoga, cieniutka książeczka.

Rozgrywka Bartek Marcinkowski - powieść polityczna osadzona w PRL-u. Stan b.dobry. Egzemplarz recenzencki z wyraźnym oznaczeniem. 

Dowód ontologiczny Andrzej Ballo - powiastka filozoficzna z humorem. Zaskakujące obserwacje, zabawne sytuacje. Egzemplarz recenzencki z wyraźnym oznaczeniem. Stan bardzo dobry.

Aleja starych topoli t.1 Agnieszka Janiszewska - saga rodzinna osadzona w dworku pod Warszawa na początku XX wieku. Egzemplarz recenzencki z wyraźnym oznaczeniem. Stan bardzo dobry.

Aleja starych topoli t.2 Agnieszka Janiszewska saga rodzinna osadzona w dworku pod Warszawą oraz w Paryżu na początku XX wieku. Egzemplarz recenzencki z wyraźnym oznaczeniem. Stan bardzo dobry.

Lola Aleksandra Białczak - doskonały debiut autorki opisujący psychiatryk z perspektywy młodej dziewczyny. Egzemplarz recenzencki z wyraźnym oznaczeniem. Stan bardzo dobry. ODDANA

Zabawa jest dla wszystkich. Blogerzy publikują książki do wymiany na swoich blogach, kanałach youtube itd. Czytelnicy również mogą pod wpisem u  Magdy (Save the magic moments) oraz u Eweliny (blog) opublikować swoją listę książek do wymiany. 

Jeśli zauważysz u kogoś coś, co Cię zainteresuje, pisz w komentarzu zostawiając link do swoich propozycji. Właściciel zajrzy do Ciebie i być może znajdzie też coś dla siebie i się wymienicie. 

Książki wysyłamy listem poleconym, aby mieć kontrolę nad przesyłką. Nie sprzedajemy lektur, tylko się wymieniamy. 

Więcej szczegółów w grupie na fb Wielka wymiana książkowa. Udostępniając informację o książkach w social media (fb, instagram, twitter) używajcie hashtagu #przeczytajipodajdalej3 

Powodzenia!

Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie