Przeczytaj & Podaj dalej - wielka wymiana książkowa

Kiedy Magda zapytała mnie, czy wezmę udział w organizowanej przez Save the Magic Moments i Books and Babies akcji wymiany książkowej, nie odpowiedziałam od razu. Powodem nie był brak zainteresowania. Oj, nie. Ja po prostu nie lubię się rozstawać z książkami. Tu jest problem. Znalazłam jednak kilka pozycji, które z bólem serca oddam w dobre ręce.


Nie ma tego wiele, ale mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie i będziecie traktować te książki z szacunkiem. A szczegółowe informacje poniżej.

W pogoni za Harrym Winstonem Lauren Weisberger. To książka autorki bestsellera Diabeł ubiera się u Prady. Kobieca lektura, znajdziemy tutaj miłość, zawód, poszukiwanie siebie. Czyta się szybko i przyjemnie. Przeszła przez kilka czytelniczek, z tego powodu ma zagiętą lekko okładkę. Poza tym stan dobry.Wydawnictwo Albatros. Ilość stron 429. Oddane w dobre ręce.

Szczęśliwi ludzie czytają książki i piją kawę Agnes Martin-Lugand urzekła mnie swoim tytułem. Można ją spokojnie zaliczyć do literatury kobiecej, czyli jest i miłość i seks, ale i tragedia. Stan bardzo dobry. Wydawnictwo Wielka Litera. Ilość stron 208. Oddana w dobre ręce


W poszukiwaniu odpowiedzi. Kod Leonarda Da Vinci Josh McDowell. To lektura głównie dla tych osób, które czytały słynną powieść Dana Browna. Być może znajdą tutaj odpowiedzi, na wiele pytań, które nasunęły się podczas czytania Kodu. Stan bardzo dobry. Wydawnictwo Ruch Nowego Życia. Ilość stron 126.


Połamany ludzik Roland, Nicolas Topor. To niezwykła książeczka z obrazkami, będąca zapisem wywiadu ojca z synem. Można czytać/oglądać na wiele sposobów. Stan dobry (lekko pożółkła okładka). Wydawnictwo L&L. Ilość stron 149. Oddane w dobre ręce.


Smak świeżych malin Izabela Sowa. To pierwsza część "owocowej trylogii". Trudno mi się odnieść do treści, bo przyznaję, że nigdy jej nie czytałam. Podobnie, jak pozostałych dwóch części. Wiem na pewno, że zalicza się do typowej literatury kobiecej. Wydanie jest kieszonkowe. Stan dobry (lekko zagięte rogi). Wydawnictwo Prószyński i S-ka. Ilość stron 324. Oddane w dobre ręce.


Cierpkość wiśni Izabela Sowa. Druga część "owocowej trylogii". Wydanie kieszonkowe. Stan bardzo dobry. Wydawnictwo Prószyński i S-ka. Ilość stron 320. Oddane w dobre ręce.


Herbatniki z jagodami Izabela Sowa. Trzecia część "owocowej trylogii". Wydanie kieszonkowe. Stan bardzo dobry. Wydawnictwo Prószyński i S-ka. Ilość stron 343. Oddane w dobre ręce.


Jak postępować, gdy... 100 pytań do kosmetyczki. Grażyna Kadłubowska-Siedlarz. Przejrzysty, przydatny poradnik dotyczący pielęgnacji. Zawiera podstawowe informacje, o które często wstydzimy się zapytać lub udajemy, że wiemy, o co chodzi. Stan bardzo dobry. Wydawnictwo KDC. Ilość stron 159.


Filozofia Richard H. Popkin, Avrum Stroll. To podręcznik do filozofii dla początkujących. Zawiera podstawowe informacje wprowadzające w świat zagadnień filozoficznych. Stan dobry. Wydawnictwo Zyska i S-ka. Ilość stron 528.


The brother of the fire Christian Jacq. To kryminał, który dzieje się w okresie życia Mozarta. Wciągająca fabuła, niezwykłe zwroty akcji i świetny styl, jak zresztą na tego autora przystało. Napisana w języku angielskim. Stan bardzo dobry. Wydawnictwo Simonn&Schuster. Ilość stron 424.

Akcja trwa od 1 do 22 kwietnia 2016. Pozycje wystawione są do wymiany, ale dopuszczalna jest też sprzedaż. 

Książki wysyłam listem priorytetowym poleconym. Koszt 9zł. Jeśli waga przesyłki wyjdzie większa, będę informować indywidualnie o kosztach.

To co, wymienimy się?

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie