Ruszyła akcja #KlasykaDlaSmyka

Ruszyła akcja #KlasykaDlaSmyka organizowana przez Dagmarę Sobczak z www.socjopatka.pl i Radka Osińskiego z www.osinskipoludzku.blogspot.com. Zbieramy książki dla Domów Dziecka, dołącz do nas!


O idei akcji pisałam już we wpisie #KlasykaDlaSmyka. Co najważniejsze? Zbieramy NOWE książki dla Domów Dziecka, aby uszczęśliwić dzieciaki i jednocześnie promować czytelnictwo wśród młodszych i tych nieco starszych dzieci. Uczestniczyć mogą wszyscy, wystarczy chcieć ufundować lektury dla młodych mieszkańców Domów Dziecka. Szczegóły i regulamin dostępny w wydarzeniu na fb KlasykaDlaSmyka. Zapraszam i zachęcam!

Każdy z was może również pod tym postem wskazać konkretne Domy Dziecka, do których powinny trafić zebrane w tym miesiącu pakiety książek. A jest tego trochę.

Pakiet nr 1 od Karolina Mos z bloga www.naszbabelkowo.com

  
Pakiet nr 2 - to efekt zbiórki w grupie Magdy Erbel Przeczytaj&PodajDalej. Magda prowadzi blog www.savethemagicmoments.pl


Pakiet nr 3 od anonimowego sponsora, którego pozyskała Katarzyna Berska z bloga www.yellowpear.pl


PAkiet nr 4 od Asia Maja z bloga www.mynaswoim.pl


Pakiet nr 5 Magdalena Jurczyk ufundowała zestaw Alfreda Szklarskiego, Mariusz Grubiński jest odpowiedzialny za Małego Księcia, Agnieszka Banasik z Bocian drogę zgubił podarowała Opowieści z Narnii, Kamila A. Paszelke z Psychomologia również Opowieści z Narnii (je dołączymy do marcowego pakietu, bo tu się dublują ) i KarolcieZafascynowana życiem ufundowała Sposób na Alcybiadesa, ' Dzieci z Bullerbyn i Most do Terabithi, Anna Chomiak z Nieidealnaanna -14 bajek, legend, wierszy, Radek Osiński Trzech muszkieterów.


Pakiet nr 6 to książki od Wydawnictwa Publicat S.A Grupa Wydawnicza, która na prośbę Małgorzaty Śmiechowicz z www.matczynefanaberie.pl dołączyło do akcji.


Gdzie powinny trafić pakiety?

Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie