A może nad morze? Z książką, bo #tuczytamy

W 2016 roku konsekwentnie realizuję swoje postanowienia związane z blogiem - oczywiście wszystko w miarę możliwości, jakie mam. W związku z tym 9 lipca miałam możliwość po raz pierwszy uczestniczyć w spotkaniu A może z książką nad morze? #tuczytamy.


Spotkanie w Sopocie organizowała Ana oraz Ola. Wszystko wspierała długowłosa Zuzia. Na miejsce przybyłam lekko spóźniona, trochę nie przewidziałam, że przy dwójce dzieci jest więcej roboty. Tym bardziej, że Gabrysię zabierałam ze sobą. Zastanawiałam się, jak podoła takiemu wyzwaniu, ale ona świetnie się czuła wśród ludzi i książek i przespała całość z przerwą na jedzenie.


Foto: Kaja Balejko

Dziewczyny zadbały o to, aby była miła atmosfera i nikt się nie nudził. Były więc konkursy, nawet w jednym udało mi się wygrać, wspólne zdjęcie, poczęstunek i wymiana książkowa (miałam niemal ostatni numerek, więc za dużo interesujących pozycji dla siebie nie znalazłam). W spotkaniu brały udział osoby, które czytają książki i piszą książki. Dzięki temu miałam okazję poznać Magdalenę Witkiewicz, Alka Rogozińskiego, Annę Sakowicz i Agnieszkę Pruska. 
Foto: Kaja Balejko

Foto: Kaja Balejko

Foto: Kaja Balejko


Spotkałam wspaniałych ludzi, którzy podobnie jak ja kochają książki. Tutaj mogę wymienić Agę z bardzo lubianego przeze mnie Czytam bo lubię, Asię z Krzywej Prostej, Paulinę i Martynę z Sisters92, Magdę ze Skrytki na kulturę i wiele innych osób. Siedziałam w bardzo miłym towarzystwie przy stole, mogłam rozpoznawać cytaty w konkursie z mądrymi dziewczynami (Dzięki Beata i Agnieszka!) i spędziłam naprawdę bardzo przyjemnie czas. Aż chce się więcej!Miło było Was wszystkich (niemal, bo nie z każdym miałam okazję porozmawiać) poznać! Mam nadzieję, że do zobaczenia za rok!Foto: Kaja Balejko

Foto: Kaja Balejko

Foto: Kaja Balejko


Foto: Kaja Balejko

Foto: Kaja BalejkoSponsorzy rozpieścili uczestników. Mam teraz niemal skompletowany kolejny stosik do czytania. 

Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie