Aleja Starych Topoli t.2 - Agnieszka Janiszewska

Jak się okazuje, życie w Jodłowie nie należy do najłatwiejszych, jednak wydaje się, że najtrudniejszy etap adaptacyjny Ewa ma już za sobą. Nic bardziej mylnego, tajemnice domagają się wyjaśnienia i w drugim tomie Agnieszki Janiszewskiej Aleja Starych Topoli znajdą one sposób, aby ujrzeć światło dzienne.


W tej części akcja będzie rozgrywać się głównie w Paryżu oraz momentami w Jodłowie. Różne odcienie miłości mogą doprowadzić do nieprzewidzianych wydarzeń. Zarówno Ewa, jak i Kinga wiedzą już o tym doskonale.  
W drugim tomie Alei Starych Topoli  przyjaźń przychodzi z najmniej oczekiwanej strony, a tajemnic robi się coraz więcej. Są też niespodziewane rozwiązania i zaskakujące sojusze. Zmieniają się również bohaterowie, bo teraz na scenę wkroczyło młode pokolenie. To ono będzie walczyć o swoje szczęście i radość.
Agnieszka Janiszewska w tej części przyśpieszyła akcję, więcej się dzieje. Tak jakby nowe pokolenie wprowadziło świeżość i większą aktywność. Nie bez znaczenia jest tu również centrum kultury, czyli Paryż i światowe obycie młodzieży. Kto wróci do Polski? Kto zostanie we Francji na zawsze? Czy każda miłość jest szczęśliwa?
Aleja Starych Topoli t.2 to przykład literatury kobiecej, którą czyta się lekko i przyjemnie. Niewątpliwym atutem jest tło historyczne, które daje wgląd w zwyczaje i tradycje panujące w XIX wieku w Polsce. To lektura niewymagająca i świetnie się sprawdzi jako relaks po ciężkim dniu.
Premiera 15 marca 2017.

Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie