Łebianie piszą książki

Podczas mojej ostatniej wizyty w Bibliotece Miejskiej w Łebie dowiedziałam się, że są osoby z tej małej miejscowości, które napisały książki. Nie miałam jeszcze okazji żadnej z nich czytać, ale chcę o nich wspomnieć, bo być może któraś was zainteresuje.

Kto zamieszkał w naszej duszy? - Tomasz Dygowski


Ta książka miała premierę 4 marca 2017 roku. Jest to bajkowa opowieść dla dzieci i dorosłych, która pokazuje jak ważne jest rozumienie własnych emocji oraz skłania do refleksji nad samym sobą. Dla dzieci to zwykła bajka do czytania w wolnym czasie, a dla dorosłych to książka pokazująca świat ludzkiej duszy szarpanej wewnętrznymi emocjami.

Autor jest z wykształcenia pedagogiem, a Kto zamieszkał w naszej duszy to jego debiut, sfinansował we własnym zakresie. Z Tomaszem Dygowskim można skontaktować się na jego profilu FB.


Wkrótce w bibliotece będzie organizowane spotkanie z młodym pisarzem.

Fanaberia - Łukasz Kotkowski


To trzymający w napięciu thriller. Jest tu morderstwo młodej dziewczyny, zagadka, śledztwo i przerażające opisy. Coś dla fanów Kinga. Jak mówi sam autor;
Zawsze miałem niespokojną wyobraźnię, dlatego pochłaniałem książki mroczne, trudne, jak najbardziej oddalone od swojej codziennej rutyny. W naturalnej konsekwencji przyszedł taki moment, w którym uznałem, że czas stworzyć własny świat, dając upust wyobrażeniom. Tak właśnie powstała Fanaberia.
Wydawnictwo Novae Res

Egzemplarze dostępne w Bibliotece Miejskiej w Łebie


Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie