13 książek dla dzieci na Mikołajki do 20 złotych

W waszej rodzinie na pewno są małe dzieci, a wy zastanawiacie się, co można im kupić na Mikołajki (szczególnie jeśli sami ich nie macie). Ja niezmiennie uważam, że dobra książka dla dorosłego lub dziecka to jeden z najlepszych prezentów. Dzisiaj zebrałam kilka propozycji dla małego czytelnika za nie więcej niż 20 złotych. Wierzcie mi, w tej cenie można dostać mądre lektury.
Jeśli zainteresuje was jakaś pozycja, wystarczy nacisnąć na tytuł, a link przekieruje was do pełnej recenzji.0-3 lata

Naciśnij mnie Hervet Tullet to świetna, aktywizująca małego czytelnika książeczka, przy której spędzi radośnie i kreatywnie czas.Jest genialnie prosta. Na pierwszej stronie mały czytelnik odnajduje żółtą kropkę oraz krótkie polecenie: Naciśnij na żółtą kropkę i przewróć kartkę. Na kolejnej kartce kropki są już dwie, a przed dzieckiem kolejne zadania. Naciśnij, dmuchnij, klaśnij.

Kochane zoo Rod Campbell - To świetna książeczka, z którą dziecko będzie odkrywać zwierzęta z zoo. Nauczy się nie tylko, jak wygląda lew, ale również będzie musiało samo odkryć, co kryje się w przesyłce z zoo. Idealna dla rocznego dziecka, jak i trzylatka. Sanie świętego Mikołaja - seria Mały chłopiec to doskonały cykl zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Tym razem mamy świąteczną odsłonę.
Oczami maluszka. Harmonijka Agata Droga - kontrastowa książeczka dla najmłodszych, którą można włożyć między szczebelki łóżeczka.Mam oko na liczby Aleksandra i Daniel Mizielińscy to graficzna gratka dla fanów tej pary autorów. Dzięki tej książeczce dziecko szybciej nauczy się liczyć.
3-7 lat


O dzieciach, które kochają książki Peter Carnavas - to książka, która traktuje o... czytaniu i jego ważnej roli w życiu dziecka.O chłopcu, który wpadł do książki Peter Carnavas - jak pokazać dziecku, co jest tak naprawdę ważne w życiu? Autor zrobił to w bardzo prosty i piękny sposób.Jak dwie krople wody Vanessa Simon  - czym jest tolerancja i dlaczego tak o nią trudno? Na podstawie historii dwóch zwaśnionych rodów autor uczy dziecko,  że inność wcale nie oznacza coś złego.Nowe przygody skarpetek Justyna Bednarek - zastanawialiście się kiedyś, co się dzieje ze skarpetkami, kiedy nie możemy znaleźć drugiej pary? Justyna Bednarek opowiada niezwykłe przygody zaginionych skarpetek.Pomelo. Przeciwieństwa Ramona Badescu - to księżeczka, która pokazuje świat niestandardowych przeciwieństw. A rozkoszny słonik Pomelo jest przewodnikiem.Kamyki Astona Lotta Gefenbald - każde dziecko coś kolekcjonuje i zbiera. Bardzo często są to kamyki. Jak sobie z tym poradzić? Czy jest jakiś sposób?8+


Czekopłaszczada Beata Filipp - magiczna wyprawa chłopca do kieszeni płaszcza mamy w poszukiwaniu eliksiru dorosłości. Wesoła historia wraz ze znanymi bajowymi postaciami w nieco innej odsłonie.Jak zbudować samochód Martin Sodomka - książka dla tych dzieci, które są zainteresowane mechaniką i budową samochodu. Świetna lektura również dla dorosłych.


Audiobook dla dzieci w każdym wieku


Święta z Kretem Filipem - przygody wesołego Krecika, który podróżuje po wielu krajach i opowiada o tradycjach świątecznych. Chcecie usłyszeć mój głos? Posłuchać mojej autorskiej bajki? Tutaj ją znacie. Audiobook powstał przy współpracy z blogerami i blogerkami. 


Jak sami widzicie, książki mądre i pięknie wydane można kupić już za niecałe 20 złotych. A wy coś niedrogiego polecicie?


Komentarze

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj mnie na Instagramie